9 مدال نمایندگان جوجیتسو ایران در گرند اسلم

9 مدال نمایندگان جوجیتسو ایران در گرند اسلم

در اولین روز از رقابت های گرند اسلم جوجیتسو در ترکیه، نمایندگان ایران موفق به کسب 9 مدال در روز نخست این مسابقاات شدند.

به گزارش ری رایت، رقابت های گرند اسلم جوجیتسو برزیلی در ترکیه در حال برگزاری است و نمایندگان ایران در روز نخست این رقابت ها موفق به کسب 5 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز شدند.

در این رقابت ها، غفار میرزایی نماینده وزن 77 کیلوگرم کشورمان در دور نخست رقیبی از کشور میزبان را شکست داد و در فینال برابر حریف ایرانی به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

در همین وزن صادق زارع در دور اول استراحت داشت وی در اولین مبارزه خود حریفی از ترکیه را شکست داد، اما در فینال با شکست برابر هم تیمی خود به مدال نقره رسید.

در وزن 85 کیلوگرم، امیرعلی کاظمی بعد از استراحت در دور اول برابر نماینده کنگو پیروز شد اما در مرحله بعد، از حریف برزیلی شکست خورد و به مدال برنز دست یافت.

مهدی حسینی دیگر نماینده ایران در اولین مبارزه، برابر نماینده بلغارستان به برتری رسید، وی در فینال با برتری برابر حریف خود به مدال طلا دست یافت.

در وزن 120 کیلوگرم، عرفان انوری در دور اول استراحت داشت وی در مرحله بعد برابر نماینده بلغارستان به پیروزی رسید اما در مرحله فینال با شکست برابر حریفی از روسیه به مدال نقره رسید.

سعید ناصح فر دیگر ملی پوش ایران در وزن 85 کیلوگرم بعد از استراحت در اولین دور به مصاف نماینده میزبان رفت و او را شکست داد.

در فینال با شکست نماینده بلغارستان به مدال طلا دست یافت.

مصطفی اجاقی در وزن 94 کیلوگرم در اولین مسابقه استراحت داشت، در مرحله فینال نماینده ترکیه را شکست داد و به مدال طلا رسید.

در 120+ کیلوگرم امیرحسین محسنی در دور اول استراحت داشت، او مرحله بعد با شکست نماینده ای از هندوستان به فینال راه یافت. در این مرحله با شکست برابر نماینده ترکیه به مدال نقره دست یافت.

همچنین علیرضا شهریای در وزن 120 کیلوگرم بعد از شکست حریفان خود در مرحله فینال برابر حریفی از کشور کنگو به برتری رسید و به مدال طلا رسید.

در رده سنی جوانان نیز علی عبداللهی در وزن 85 کیلوگرم دور اول استراحت داشت در دور بعد نماینده ای از ترکیه را شکست داد اما در مرحله بعد مغلوب حریفی از آذربایجان شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

هدایت این تیم را امیر همسابه به عنوان سرمربی و حمیدرضا چاپاری و امیرعباس انوری (مربیان تیم) برعهده دارند.

تیم ایران با 14 ورزشکار (13 مرد و یک زن) در این مسابقات حضور دارد.

رقابت های گرند اسلم جوجیتسو برزیلی تا روز دوشنبه 21 خرداد در ترکیه ادامه دارد.

پایان خبر ری رایت
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "9 مدال نمایندگان جوجیتسو ایران در گرند اسلم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "9 مدال نمایندگان جوجیتسو ایران در گرند اسلم"، کلیک کنید.