56 صفحه اینستاگرامی هنجار شکن در شاهرود مسدود شد

56 صفحه اینستاگرامی هنجار شکن در شاهرود مسدود شد

به گزارش خبرگزاری ری رایت استان سمنان، سرهنگ علیرضا شایینی در این باره گفت: از اجرای طرح نور تا کنون همزمان با هدف سالم سازی فضای مجازی در پایش شبانه روزی افسران سایبری پلیس فتا شهرستان شاهرود 56 صفحه با محتویات مجرمانه غیر اخلاقی و مبتذل که گسترش اعمال مجرمانه را به دنبال داشت، با هماهنگی قضایی، اقدام متناسب قانونی در این رابطه صورت پذیرفت.

وی در ادامه بیان داشت: تمامی محتواهای مجرمانه هنجار شکن این صفحات اینستاگرامی حذف و به رعایت اخلاق ارشاد شدند که ضمن مسدودسازی تارنماهای در اختیار آنان جهت برخورد و تصمیم گیری قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ شایینی در خاتمه با تاکید بر احترام به مطالبات و دغدغه های مردم به ویژه خانواده ها در خصوص سالم سازی فضای مجازی برای حضور فرزندانشان در این حوزه ، اعلام داشت: شناسایی و برخورد قانونی بازدارنده با شبکه های سازمان یافته و مجرمانی که به صورت هدفمند اقدام به هنجار شکنی یا انتشار محتواهای مبتذل در فضای مجازی می کنند در اولویت ماموریتی پلیس فتا است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "56 صفحه اینستاگرامی هنجار شکن در شاهرود مسدود شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "56 صفحه اینستاگرامی هنجار شکن در شاهرود مسدود شد"، کلیک کنید.