2 مردجوان تهرانی در یک گیم نت به قتل رسیدند

2 مردجوان تهرانی در یک گیم نت به قتل رسیدند

آفتاب نیوز :

روز جمعه هجدهم خرداد ماه، درگیری مرگباری در یکی از گیم نت های محله نازی آباد به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد.

طولی نکشید که این حادثه در بی سیم کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پیچید و خیلی زود تیم بررسی صحنه جرم به همراه قاضی سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امورجنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در گیم نت موردنظر با جسد 2 مرد جوان به نام بهروز و نیما مواجه شدند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بودند؛ بررسی های اولیه نیز نشان می داد که یکی از عاملان جنایت قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، نیما و بهروز که از قبل با یکدیگر اختلاف داشتند در گیم نت موردنظر هم را مشاهده و نهایتاً درگیر شدند که نیما به قتل می رسد، اما در این میان پسر جوانی به هواخواهی مقتول که از دوستانش بوده وارد نزاع شده و بهروز را با ضربه چاقو از پای در می آورد، اما پس از ارتکاب جنایت فرار می کند.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه مرد جنایتکار را شناسایی و سپس با دریافت مجوز های لازم قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

به گزارش ری رایت، با دستور قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، جسد 2 مرد جوان برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی جهت دستگیری متهم فراری پرونده ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 مردجوان تهرانی در یک گیم نت به قتل رسیدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 مردجوان تهرانی در یک گیم نت به قتل رسیدند"، کلیک کنید.