13 روستای نایین از آب شرب پایدار بهره مند می شوند – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ری رایت، حسین اکبریان شامگاه یکشنبه در دیدار با سردار استکی فرمانده قرارگاه منطقه ای سیدالشهدا (ع) با اشاره به پیشرفت پروژه جهاد آبرسانی در دهستان های کوهستان و بهارستان شهرستان نایین که با همکاری قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی (ع) در حال پیشرفت است، اظهار داشت: این پروژه با پیشرفت 65 درصدی در حال اجرا است.

وی افزود: در این پروژه تا کنون 60 کیلومتر خطوط انتقال آب اجرا شده و سه باب مخزن ذخیره آب با حجم 2500 متر مکعب با پیشرفت فیزیکی 55 درصد و پنج باب مخزن دیگر نیز در مرحله احداث قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود تا یک ماه آینده 13 روستای این مجتمع به آب شرب پایدار متصل شوند.

13 روستای نایین از آب شرب پایدار بهره مند می شوند

در ادامه این نشست سردار جواد استکی، فرمانده قرار منطقه ای سیدالشهدا (ع) با ارایه گزارشی از روند اجرایی پیشرفت پروژه و شرح مشکلاتی در مسیر اجرا، ضمن قدردانی از همکاری همه جانبه مجموعه آبفای استان اصفهان در پیشبرد عملیات اجرایی پروژه تقدیر و بر رفع موانع اعتباری تاکید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "13 روستای نایین از آب شرب پایدار بهره مند می شوند – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "13 روستای نایین از آب شرب پایدار بهره مند می شوند – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.