۳ شهید در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

۳ شهید در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

منابع از شهادت سه لبنانی در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان خبر دادند.

به گزارش ری رایت، خبرنگار روسیا الیوم در جنوب لبنان از شهادت سه تن در حمله رژیم صهیونیستی به منزلی در شهرک مرزی «حولا» در جنوب لبنان خبر داد.

حزب‌الله لبنان نیز شهادت «جلال علی ضاهر» از شهرک حولا در جنوب لبنان در راه قدس را اعلام کرد.

روز شنبه نیز در حمله پهپاد رژیم صهیونیستی به منزل و فروشگاهی در این شهرک ۲ تن کشته شدند.

تنش‌ها در مرز لبنان و اراضی اشغالی فلسطین بالاست و در شرایطی که صهیونیست‌ها حاضر به توقف جنگ در غزه نیستند، مقاومت لبنان خساراتی را به پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی وارد می‌کند. رژیم صهیونیستی هم مدام غیرنظامیان و مناطق غیرنظامی جنوب لبنان را هدف می‌گیرد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است. 

در بحبوحه لفاظی‌ صهیونیست‌ها، «بتسلئیل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی مدعی شد: هیچ گریزی از جنگی سریع و سرنوشت‌ساز علیه حزب‌الله نداریم. من بهای جنگ با لبنان را کم نمی‌دانم اما هر هزینه‌ای که امروز بدهیم بسیار کمتر از هزینه‌ای خواهد بود که در صورت عدم اقدام فوری در آینده باید بدهیم.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۳ شهید در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۳ شهید در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان"، کلیک کنید.