یک استقلالی گزینه جانشینی عبدالکریم حسن!

یک استقلالی گزینه جانشینی عبدالکریم حسن!

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛ عبدالکریم حسن پس از نیم‌فصل حضور در پرسپولیس در آستانه بازگشت به فوتبال قطر و حضور در الوکره است و مذاکرات جدی بین این دو باشگاه صورت گرفته تا روند این انتقال نهایی شود، اما سرخ پوشان در این شرایط هم بیکار ننشستند و سعی دارند گزینه جانشینی او را آماده داشته باشند.

به نقل از ورزش سه، میلاد زکی‌پور که دو فصل موفق در سپاهان داشت و یکی از بهترین‌های این تیم بود، قراردادش با طلایی پوشان اصفهان به پایان رسیده و به همین دلیل بحث بازگشتش به استقلال و مذاکره آبی‌ها با این بازیکن نیز مطرح شده، اما حالا پرسپولیس نیز برای جذب او اقدام کرده است.

باشگاه پرسپولیس اقدامات اولیه برای جذب میلاد زکی‌پور را انجام داده و به دنبال برگزاری جلسه با این بازیکن است تا بتواند برای جانشینی احتمالی عبدالکریم حسن به توافق برسد و خیال خود را بابت سمت چپ خط دفاعی راحت کند.

زکی‌پور در نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته هم مورد توجه یحیی گل‌محمدی بود، اما مخالفت باشگاه سپاهان کاری کرد تا انتقال این مدافع چپ به پرسپولیس انجام نشود ولی حالا با توجه به اینکه قرارداد او با طلایی پوشان به پایان رسیده، بعید نیست این اتفاق رخ بدهد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک استقلالی گزینه جانشینی عبدالکریم حسن!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک استقلالی گزینه جانشینی عبدالکریم حسن!"، کلیک کنید.