یاوری: دانش آموزان در نمایشگاه پژوهشی سمپاد ظرفیت نهفته خود را آشکار می کنند

یاوری: دانش آموزان در نمایشگاه پژوهشی سمپاد ظرفیت نهفته خود را آشکار می کنند

رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی سمپاد گفت: دانش آموزان توانمندی ها و دستاورد های پژوهشی خود را در این نمایشگاه به نمایش می گذارند و ظرفیت نهفته خود را آشکار می کنند.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، الهام یاوری، رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در یک نشست خبری با موضوع دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی سمپاد که امروز در کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد شبکه ای از ارتباط انسانی بین دانش آموزان سمپاد در دومین نمایشگاه دستاورد های پژوهش سمپاد مدنظر است.

رییس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان گفت: دومین نمایشگاه دستاورد های پژوهش سمپاد شبکه خوبی از ارتباط انسانی بین دانش آموزان مدارس سمپاد و سایر مدارس ایجاد می کند؛ شبکه ای که قرار است بذر پژوهش های آینده و علمی کشور باشد. دومین نمایشگاه دستاورد های پژوهش سمپاد از رشد کیفی و کمی خوبی برخوردار است که پس از وقفه ده ساله قرار است برگزار شود.

وی با بیان اینکه دانش آموزان مدارس سمپاد و سایر دانش آموزان خوش فکر مدارس شرکت می کنند، اظهار کرد: دانش آموزان توانمندی ها و دستاورد های پژوهشی خود را در این نمایشگاه به نمایش می گذارند و ظرفیت نهفته خود را آشکار می کنند.

یاوری با اشاره به اهداف نمایشگاه دستاورد های پژوهش سمپاد، ادامه داد: دانش آموزان با گفت وگو با افراد متخصص کاربرد دستاورد های پژوهشی خود را بهتر درک می کنند.

رییس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه شبکه خوبی از ارتباط انسانی بین دانش آموزان مدارس سمپاد و سایر مدارس ایجاد می کند، شبکه ای که قرار است بذر پژوهش های آینده و علمی کشور باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یاوری: دانش آموزان در نمایشگاه پژوهشی سمپاد ظرفیت نهفته خود را آشکار می کنند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یاوری: دانش آموزان در نمایشگاه پژوهشی سمپاد ظرفیت نهفته خود را آشکار می کنند"، کلیک کنید.