کنایه‌های خداداد عزیزی؛ می‌خواهند بازی‌های ملی‌شان را افزایش دهند!

کنایه‌های خداداد عزیزی؛ می‌خواهند بازی‌های ملی‌شان را افزایش دهند!

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛ خداداد عزیزی این روزها در ویژه‌برنامه یورو 2024 شبکه ورزش حضور دارد و در صحبت‌های خود چند بار از امیر قلعه‌نویی انتقاد کرده است. انتقادات عزیزی با واکنش احسان حاج‌صفی همراه شد و کاپیتان سابق تیم ملی پاسخ صحبت‌های او را داد.

عزیزی دیشب در صحبت‌هایی کنایه‌آمیز که احتمالا منظور آن با حاج‌صفی بود، گفت: «در ایران بازیکن داریم که وقتی به او می‌گویند از فوتبال خداحافظی کن و سن تو زیاد است، دنبال کانال زدن است که تعداد بازی‌های خودش را به هر طریقی افزایش بدهد و دنبال بازی‌های ملی است ولی وقتی در یک سنی هستی باید جا را برای جوان‌ها خالی کنی.»

چواد خیابانی هم در میان صحبت‌های عزیزی گفت: «بازیکن در مصاحبه تعریف می‌کند که به تیم ملی دعوت شود.»

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنایه‌های خداداد عزیزی؛ می‌خواهند بازی‌های ملی‌شان را افزایش دهند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنایه‌های خداداد عزیزی؛ می‌خواهند بازی‌های ملی‌شان را افزایش دهند!"، کلیک کنید.