کانون ایلام جزء کانون های پیشرو کشور است

کانون ایلام جزء کانون های پیشرو کشور است

ری رایت/ایلام مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام گفت: کانون استان ایلام با 68 درصد رشد در شاخص های تخصصی و عمومی یکی از کانون های پیشرو کشور شناخته شد.

«فاطمه رستگار» با حضور در ری رایت با بیان این مطلب اظهار کرد: در ارزیابی عملکرد کانون های استانی، کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان استان ایلام در سال 1402، با رشد در شاخص های تخصصی و عمومی به عنوان کانون پیشرو در کشور شناخته شد که موفقیتی برای استان ایلام است.
وی با بیان اینکه تعداد ویژه برنامه های فرهنگی کانون در استان ایلام در سال قبل 536 ویژه برنامه بوده است افزود: در سال قبل 114 نمایشگاه در سطح استان برگزار شد که این آمار رشد زیادی نسبت به سال قبل تر از آن داشته است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان استان ایلام همچنین به طرح «کانون مدرسه» اشاره کرد و گفت: این طرح موفق ارتباط بین مدرسه و کانون را تقویت می کند و در استان ایلام تا 15 اردیبهشت ماه ادامه دارد، با هماهنگی مدارس در قالب هنر، با دانش آموزان در مدارس اجرای برنامه داریم.
رستگار خاطرنشان کرد: اردیبهشت ماه جشنواره نمایش عروسکی کودکان نوجوانان در استان ایلام برگزار می شود.
پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کانون ایلام جزء کانون های پیشرو کشور است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کانون ایلام جزء کانون های پیشرو کشور است"، کلیک کنید.