چگونگی فرآیند اجرایی جشنواره مشاعره علوی

چگونگی فرآیند اجرایی جشنواره مشاعره علوی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر چگونگی فرآیند اجرایی جشنواره مشاعره علوی را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، نشست چهارمین جشنواره استانی مشاعره علوی با حضور نمایندگان سازمان های برگزارکننده این جشنواره در محل بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر برگزار شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در حاشیه برگزاری این نشست با اشاره به اینکه چهارمین جشنواره استانی مشاعره علوی، پیش رویداد سومین جشنواره ملی مشاعره علوی محسوب می شود، اظهار کرد: این برنامه فرهنگی همه ساله به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار می شود، نخستین مبتکر آن استان بوشهر بوده و جزء برنامه هایی با حضور پرشور شرکت کنندگان و مخاطبان است.

انسیه ماهینی با تاکید بر اینکه جشنواره علوی در همه دوره های گذشته با حمایت های نهاد های استانی همراه بوده، عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری، اداره کل آموزش و پرورش استان، بسیج اساتید استان بوشهر و صداوسیمای استان از متولیان برگزاری این جشنواره هستند.

وی با بیان اینکه در این جلسه درباره زمان، مکان و چگونگی فرآیند اجرایی جشنواره مشاعره علوی، مصوباتی تصویب شد، توضیح داد: فراخوان جشنواره مشاعره علوی تا 31 خرداد خواهد بود و زمان اجرای برنامه اصلی روز شنبه مورخ 2/ 4 / 1403 تعیین و مقرر شد برای مشارکت بیشتر عاشقان اهل بیت(ع) و به ویژه محبان امیر مومنان حضرت علی(ع)، فراخوان این برنامه در همه مدارس، کانون ها و آموزشگاه های علمی، هنری و فرهنگی استان اطلاع رسانی عمومی شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر اضافه کرد: جوایز این جشنواره وجه نقد همراه با تندیس جشنواره خواهد بود که به نفرات برتر اهدا خواهد شد به همه شرکت کنندگان علاوه بر تندیس هدایایی تعلق خواهد گرفت.

ماهینی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری مشاعره علوی ترویج فضایل امام علی(ع) و ابعاد شخصیتی مولا علی(ع) و معرفی ایشان در قالب شعر است درباره چگونگی نام نویسی علاقه مندان و انتخاب نفرات برای برنامه نهایی توضیح داد: علاقه مندان می توانند با شماره 09337837675 تماس حاصل کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چگونگی فرآیند اجرایی جشنواره مشاعره علوی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چگونگی فرآیند اجرایی جشنواره مشاعره علوی"، کلیک کنید.