پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده

پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده

به گزارش ری رایت، اداره کل هواشناسی استان تهران از تداوم افزایش دمای هوای تهران تا شنبه (12 خردادماه) و وزش باد شدید و خیزش موقت گردوخاک طی دو روز آینده خبر داد.

به گزارش ری رایت بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

طی دو روز آینده در پاره ای نقاط به ویژه نیمه جنوبی استان، وزش باد شدید و خیزش موقت گردوخاک و در ارتفاعات گاهی رگبار پراکنده مورد انتظار است.

تا روز شنبه (12 خردادماه) روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 37 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (10 خردادماه) صاف و وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش باد با حداقل دمای 36 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد و طی جمعه (11 خردادماه) صاف و وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش باد با حداقل دمای 25 و حداکثر دمای 36 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده"، کلیک کنید.