پولیتیکو علت مناظره ضعیف بایدن را فاش کرد

پولیتیکو علت مناظره ضعیف بایدن را فاش کرد

گزارش‌های رسانه‌ای می‌گویند رئیس‌جمهور آمریکا پیش از مناظره انتخاباتی اخیر به شدت بیمار بوده است.

به گزارش سیاست خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، نشریه آمریکایی پولیتیکو به نقل از منابع آگاه گزارش داد که «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا، دو روز قبل از مناظره اخیر با «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات به دلیل سرماخوردگی و خستگی شدید به‌سختی قادر به صحبت بود.

رئیس‌جمهور آمریکا هم روز جمعه، در مصاحبه‌ای با شبکه «ای بی سی نیوز» گفته بود که پیش از مناظره بیمار بوده و در جریان مناظره حال بدی داشته است.

پولیتیکو به نقل از منابع خود نوشت که بایدن در ۲۵ ژوئن دچار سرماخوردگی شده، در آن روز به طور مختصر مناظره را با کارکنانش مرور و سپس تمام روز را استراحت کرده است. با این حال آزمایش کرونا وی منفی بوده است.

در گزارش پولیتیکو آمده است که در روز بعد، دستیاران بایدن آماده‌سازی‌های پیش از مناظره را تا حدی پیش بردند. اما برخی از دستیاران رئیس‌جمهور آمریکا بر این باور بودند که تمرین بیشتر مناظره، بایدن را بیشتر خسته می‌کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پولیتیکو علت مناظره ضعیف بایدن را فاش کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پولیتیکو علت مناظره ضعیف بایدن را فاش کرد"، کلیک کنید.