پشت پرده جواب منفی علی دایی به عادل فردوسی پور

پشت پرده جواب منفی علی دایی به عادل فردوسی پور

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛روز گذشته به مناسبت سالگرد درگذشت یکی از چهره های رسانه ای دیداری نمادین میان تیم رسانه و جمعی از ستارگان اسبق فوتبال ایران در کمپ تیم های ملی برگزار شد که در نهایت یاران عادل فردوسی پور این مسابقه را با 4 گل به سود خود خاتمه دادند.

در گزارش اطلاعات آنلاین آمده است: حضور چهره هایی، چون کریم باقری، محمد خاکپور، پرویز برومند، مهدی پاشازاده و … بر جذابیت این بازی افزوده بود و از سوی دیگر حضور عادل فردوسی پور در این دیدار و در مقابل این نفرات جالب توجه بود.

اما روز گذشته برگزارکنندگان مسابقه از همان ابتدا منتظر علی دایی بودند و حتی تا اواسط بازی این انتظار ادامه داشت که دایی نیامد.

دایی که به برگزارکنندگان بازی قول حضور داده بود و حتی گفته می شد که عادل فردوسی پور که ارتباط خوبی با این چهره دارد نیز از دایی خواسته تا در این مسابقه حاضر شود که در آخرین دقایق به دلیل کاری که برایش پیش آمده بود موفق به حضور نشد.

بی شک حضور دایی در کنار ستارگان دیروز فوتبال ایران و تقابل او در زمین با فردوسی پور می توانست جذابیت های این مسابقه نمادین را بیشتر کند.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشت پرده جواب منفی علی دایی به عادل فردوسی پور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشت پرده جواب منفی علی دایی به عادل فردوسی پور"، کلیک کنید.