پخش مراسم وداع با رییس جمهور شهید و همراهانش از شبکه تهران

پخش مراسم وداع با رییس جمهور شهید و همراهانش از شبکه تهران

مراسم عزاداری، وداع و تشییع پیکر مطهر شهید آیت آلله سید ابراهیم رییسی و تیم همراهش، امشب و فردا صبح از شبکه تهران سیما روی آنتن می رود.

به گزارش ری رایت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، ویژه برنامه «شهید جمهور» شبکه تهران با اجرای حسین مولایی امشب سه شنبه، اول خرداد از ساعت 20 میزبان مراسم عزاداری مردم تهران برای شهدای خدمت است.

این برنامه در ارتباط های زنده با مصلی امام خمینی (ره) و حرم سید الکریم، شاه عبدالعظیم حسنی (ع) مراسم عزاداری مردم تهران را به تصویر می کشد. 

همچنین برنامه «شهید جمهور» از ساعت هفت صبح روز چهارشنبه، دوم خرداد مراسم اقامه نماز بر پیکر خادم الرضا و شهدای خدمت به امامت رهبر معظم انقلاب را به صورت زنده و مستقیم از دانشگاه تهران به تصویر می کشد. 

مراسم تشییع و وداع با رییس جمهور شهید از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی بخش دیگری از برنامه شهید جمهور است که روی آنتن شبکه تهران سیما می رود. 

عوامل برنامه «در شهر» با حضور در سطح شهر، گزارش های ماندگاری از مراسم عزاداری شهدای خدمت در حرم سید الکریم و مصلی تهران و همچنین بدرقه ایشان از دانشگاه تهران را تهیه و پخش می کنند.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش مراسم وداع با رییس جمهور شهید و همراهانش از شبکه تهران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش مراسم وداع با رییس جمهور شهید و همراهانش از شبکه تهران"، کلیک کنید.