واگذاری زمین به متقاضیان جوانی جمعیت در خوزستان به ۷۵۰۰ قطعه می‌رسد

واگذاری زمین به متقاضیان جوانی جمعیت در خوزستان به ۷۵۰۰ قطعه می‌رسد

ری رایت/خوزستان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از واگذاری سه هزار و ۵۰۰ قطعه زمین در قالب طرح جوانی جمعیت به متقاضیان خبر داد و گفت: در آینده نزدیک حدود چهار هزار قطعه زمین دیگر نیز به متقاضیان استان اختصاص می‌یابد.

میثم آذرسا در گفت و گو با ری رایت در خصوص پروژه‌های مسکن در استان اظهار کرد: ساخت حدود ۷۷ هزار واحد مسکن ری رایت در دستور کار استان خوزستان بود که تاکنون ۶۴ هزار واحد آن تکمیل شده و مابقی درگیر مسائل حقوقی هستند.

وی افزود: از تعداد واحدهای باقیمانده مسکن ری رایت، تاکنون ۲ هزار واحد تعیین‌تکلیف شده که تا هفته دولت، یک هزار واحد دیگر تکمیل می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: برای واحدهای مسکن ری رایت استان، ۶۰۰ فقره آسانسور از صندوق ملی مسکن درخواست شده که این موضوع تا هفته دولت عملیاتی می‌شود.

آذرسا بیان کرد: طی دو سال گذشته، ۲۵ طرح آماده‌سازی در جهت تکمیل سایت‌های مسکن ری رایت استان انجام شده که از پیشرفت فیزیکی حدود ۶۰ درصدی برخوردار هستند. البته پیش‌بینی شده تا هفته دولت این میزان به ۸۰ درصد برسد.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۰ هزار واحد فعال در طرح نهضت ملی استان وجود دارد که به صورت متوسط حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اضافه کرد: موضوع زیرساخت‌ها در طرح‌های اقدام ملی مسکن به طوری جدی دنبال می‌شود و امیدوارم تا یک ماه آینده با جذب یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از صندوق ملی مسکن، سایت‌های مسکن استان پویاتر شوند.

آذرسا با بیان اینکه برای ساخت مسکن در استان حدود سه هزار هکتار زمین، هدف‌گذاری شده است، گفت: ۱۱۰ سایت مسکن به مساحت ۲۱۰ هکتار در حال آماده‌سازی است و ۷۳۰ هکتار دیگر نیز برای یک ماه آینده برنامه‌ریزی شده است.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واگذاری زمین به متقاضیان جوانی جمعیت در خوزستان به ۷۵۰۰ قطعه می‌رسد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واگذاری زمین به متقاضیان جوانی جمعیت در خوزستان به ۷۵۰۰ قطعه می‌رسد"، کلیک کنید.