واکنش کنعانی به زدن برچسب «یهودستیزی» به دانشجویان معترض آمریکایی

واکنش کنعانی به زدن برچسب «یهودستیزی» به دانشجویان معترض آمریکایی

به گزارش ری رایت ناصر کنعانی در صفحه اجتماعی ایکس در مورد ادامه اعتراضات دانشجویی در آمریکا و نوع برخورد مقامات این کشور به این اعتراضات گفت: «اقدام مقامات دولت آمریکا در تحریف واقعیت و توصیف خشم و اعتراضات اصیل دانشجویی و دانشگاهی به عنوان یهودستیزی، به منظور توجیه و استفاده از ابزارهای سرکوب خشونت آمیز برای ساکت کردن اعتراضات و تجمعات مسالمت آمیز دانشجویان حامی فلسطین، چیزی از قبح عمل آنان کم نمی کند.

وی گفت: بخش قابل توجهی از یهودیان، از جمله دانشجویان یهودی، از جنایات نفرت انگیز رژیم صهیونیستی و حمایت شرم آور دولت آمریکا از آن اعلام بیزاری کرده اند.

کنعانی تاکید کرد: پرده تزویر از چهره مدعیان دروغین شعار آزادی بیان و حقوق بشر برافتاده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش کنعانی به زدن برچسب «یهودستیزی» به دانشجویان معترض آمریکایی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش کنعانی به زدن برچسب «یهودستیزی» به دانشجویان معترض آمریکایی"، کلیک کنید.