واکنش نکونام به خادمی در امامزاده صالح

واکنش نکونام به خادمی در امامزاده صالح

آفتاب نیوز :

هفته پیش بود که جواد نکونام سرمربی استقلال به همراه محمد انصاری در یک مراسمی به عنوان خادم امامزاده صالح تهران انتخاب شد و در این آیین شرکت کرد.

نکونام شب گذشته در بخشی از گفتگوی تلویزیونی خود درباره این اتفاق گفت: من اصلا دوست ندارم درباره این مسایل صحبت کنم، چون یک چیز هایی شخصی و قلبی است. خواهش می کنم شما هم زیاد به این مسایل ورود نکنید. در جواب سوال تان تنها بگویم من حدود 20سال است که به امام زاده صالح می روم و علاقه قلبی به آنجا دارم.

او ادامه داد: از مربیانم چه خارجی ها و چه ایرانی ها سوال کنید متوجه می شوید که همیشه قبل از تمام مسابقات باشگاهی و ملی به آنجا می روم. اعتقاداتم را دارم، ولی دوست ندارم کسی بداند یا علنی کاری را انجام دهم. هیچ وقت هم دوست ندارم در رسانه ای چیزی نوشته شود. در هر صورت عزیزان در امامزاده به من لطف داشتند و من هم قبول کردم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش نکونام به خادمی در امامزاده صالح" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش نکونام به خادمی در امامزاده صالح"، کلیک کنید.