واکنش جالب نویدکیا به دیدار سرنوشت ساز با پرسپولیس

واکنش جالب نویدکیا به دیدار سرنوشت ساز با پرسپولیس

آفتاب نیوز :

محرم نویدکیا، پس از شکست خانگی 3 بر 2 مس رفسنجان مقابل استقلال خوزستان گفت: باید به استقلال خوزستان تبریک بگویم. نیمه اول بسیار بدی داشتیم و وقتی که در یک نیمه، سه گل می خوریم یعنی در ساختار دفاعی تیمی بسیار بد بودیم. باید در خصوص این بازی خیلی فکر کنیم و خیلی زیاد این بازی را ببینیم. نقاط تاریک زیادی در نیمه اول داشتیم که برای خودم هم جالب بود که این قدر می توانیم اشتباه کنیم. در نیمه دوم بازی بهتری انجام دادیم، ولی در خلق موقعیت خیلی موفق نبودیم، البته موقعیتی هم به تیم حریف ندادیم و استقلالی ها بیشتر سعی کردند از ضدحملات استفاده کنند و از فاصله های دور شوت بزنند. در کل روز بدی داشتیم و از همه هواداران عذرخواهی می کنم که تا اینجا آمدند، اما بازی خوبی ندیدند.

وی افزود: این بازی یک آلارم خوب برای ما بود که حواسمان باشد. این شرایط تقصیر من است، چون سرمربی تیم هستم و وظیفه ام است تا بتوانم چه به لحاظ جسمانی و چه از لحاظ روحی و روانی، تیم را بالا بیاورم که متاسفانه این شرایط را نداشتیم. مسیولیت با سرمربی است و امیدوارم در بازی های بعدی با ذهنیت بهتر بازی کنیم.

سرمربی مس رفسنجان در واکنش به این موضوع که حضور در نیمه نهایی جام حذفی ذهن بازیکنانش را مشغول کرده بود، اظهار داشت: این شرایط تقصیر من است. استقلال خوزستان امروز جسورانه بازی کرد، اما اینکه ما به خاطر جام حذفی باختیم، چیزی است که به من برمی گردد، چون شاید نتوانسته باشم تیم را از نظر ذهنی آماده کنم. باید خیلی منظم تر بازی می کردیم. برد ما را 2-3 پله در جدول بالا می آورد که این فرصت را از دست دادیم.

نویدکیا در خصوص بازی آخر تیمش با پرسپولیس که تاثیر مستقیمی در مشخص کردن قهرمان لیگ دارد، گفت: برای من فرقی نمی کند که پرسپولیس قهرمان شود یا استقلال، واقعاً برای من مهم نیست که چه تیمی اوت می شود. برای من این اهمیت دارد که تیمم با نظم بازی کند که مقابل استقلال خوزستان چنین چیزی را ندیدیم. اگر با این سبک مقابل پرسپولیس بازی کنیم مشکلات زیادی خواهیم داشت. باید خیلی زیاد بازی امشب مان را ببینیم تا متوجه مشکلات مان شویم. اگر بخواهم بهانه بیاورم خیلی بهانه دارم، مانند اینکه بگویم تیم من با اتوبوس به انزلی رفت و 700 کیلومتر سفر داشت که از نگاه من این موضوع فقط بهانه است. من باید تیمم را بهتر آماده می کردم.

وی در پاسخ به این سوال چرا حامد لک بازی نکرد؟ گفت: لک در جام حذفی محروم است و ما نمی خواستیم داود نوشی صوفیانی بدون بازی کردن در جام حذفی بازی کند. می خواستیم به او شانس داده باشیم تا به شرایط مسابقه برسد و بعد در جام حذفی هم به ما کمک کند، اما متاسفانه 3 گل خورد که به نظر من روی هیچ کدام آن ها تقصیری نداشت.

سرمربی مس رفسنجان در خصوص حضور مدیران این تیم در تمرین مس عنوان کرد: در فوتبال حرف زدن راحت است. فکر می کنم وظیفه همه است که از این تیم مراقبت کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش جالب نویدکیا به دیدار سرنوشت ساز با پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش جالب نویدکیا به دیدار سرنوشت ساز با پرسپولیس"، کلیک کنید.