هیچ بهانه ای برای شرکت نکردن در انتخابات وجود ندارد

شهرام دبیری:

هیچ بهانه ای برای شرکت نکردن در انتخابات وجود ندارد

رییس شورای عالی استان ها در رابطه با انتخابات پیش رو گفت: با توجه به حضور گرایش های مختلف سیاسی از تمام جناح ها در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، هیچ بهانه ای برای شرکت نکردن در انتخابات وجود ندارد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، شهرام دبیری در نطق پیش از دستور خود در بیست و نهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها، با گرامیداشت یاد و نام شهدای خدمت به ویژه رییس جمهور شهید آیت الله رییسی، گفت: حضور پرشور مردم در مراسم تشییع شهدای عزیز خدمت نشان داد، آن ها به آرمان های انقلاب وفادار و قدرشناس مسیولان خود هستند، کسانی که برای تعالی کشور و خدمت به مردم از جان خود گذشتند.

وی با اشاره به سالگرد رحلت امام خمینی (ره) افزود: 14 و 15 خرداد یادآور دو حادثه مهم حول شخصیت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است و با گذشت سی و پنج سال از عروج امام (ره)، یاد او بیش از همیشه زنده است. 15 خرداد آغاز نهضتی است که از قم آغاز و به دیگر شهرها نیز کشیده و یک نقطه عطف برای انقلاب و مردم ایران در سال 1357 شد.

رییس شورای عالی استان ها با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری پیش رو از اهمیت زیادی برخوردار است، تاکید کرد: از مردم و جامعه بزرگ شورایی کشور دعوت می کنم برای حضور پرشور در انتخابات تمام تلاش خود را انجام دهند و همان گونه که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند، مشارکت مردم باعث اقتدار نظام و کشور می شود.

دبیری با تشکر از شورای نگهبان که زمینه برگزاری انتخابات پرشور را فراهم کرده است، گفت: با توجه به حضور گرایشات مختلف سیاسی از تمام جناح ها در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، هیچ بهانه ای برای عدم شرکت در انتخابات وجود ندارد؛ چرا که از تمامی طیف ها در آن حضور دارند.

رییس شورای عالی استان ها تاکید کرد: از رییس جمهور منتخب نیز انتظار داریم مانند شهید آیت الله رییسی به شوراها باور عمیق داشته باشد و جامعه شورایی نیز قطعاً در تعامل با رییس جمهور منتخب، در راستای رفع مشکلات مردم و کشور به دولت چهاردهم، کمک خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیچ بهانه ای برای شرکت نکردن در انتخابات وجود ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیچ بهانه ای برای شرکت نکردن در انتخابات وجود ندارد"، کلیک کنید.