هشدار سطح نارنجی هواشناسی در اردبیل صادر شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

هشدار سطح نارنجی هواشناسی در اردبیل صادر شد - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

مجید کوهی در گفت و گو با خبرنگار ری رایت، اظهار کرد: از بعدازظهر دوشنبه 28 خرداد تا پایان وقت چهارشنبه رخداد تندبادهای لحظه ای و موقتی پیش بینی می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای این ایام رگبار شدید باران توام با رعدوبرق در ساعات بعدازظهر تا اوایل شب روزهای دوشنبه تا چهارشنبه دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به رخداد تگرگ در نواحی مستعد استان اردبیل به ویژه مناطق کوهستانی و دامنه کوه ها بیان کرد: منطقه اثر این رخداد جوی مشگین شهر، رضی، خلخال، کوثر، سرعین، گرمی، انگوت، اردبیل، فرودگاه اردبیل و نمین است.

کوهی همچنین به اثرات این مخاطره جوی اشاره کرد و افزود: احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و روان آب درون شهری، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی و برخورد صاعقه در دامنه کوه ها وجود دارد.

وی با توصیه به شهروندان در اجتناب از اتراق و تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها تصریح کرد: انجام تمهیدات لازم در ارگان های امدادی و گردشگری برای آگاه سازی گردشگران و اجتناب از صعود به ارتفاعات ضروری است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار سطح نارنجی هواشناسی در اردبیل صادر شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار سطح نارنجی هواشناسی در اردبیل صادر شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.