نکونام: خنده دار است که هوادار نداریم

نکونام: خنده دار است که هوادار نداریم

سرمربی استقلال گفت: همه بازیکنان واقف به اهمیت بازی آخر هستند.

به گزارش ری رایت، جواد نکونام ظهر جمعه در نشست خبری پیش از بازی استقلال و پیکان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: با وجود یک فصل پر از اتفاقات عجیب و غریب که در فوتبال ما می افتد همه تیم ها امسال با وقفه و تعطیلات زیادی که در لیگ اتفاق افتاد سال سخت و پرفشاری داشتند. آخرین بازی ماست و اهمیت بازی کاملا مشخص است و همه بازیکنان واقف به اهمیت این بازی هستند.

سرمربی استقلال افزود: مقابل تیمی بازی داریم که خوب و قابل احترام است و با توجه به شرایط جدول احتیاج به امتیاز این بازی دارند. امیدوارم بچه ها با تمرکز و توان بالا در این بازی به میدان بروند تا به موفقیت برسند.

او درباره برگزاری بازی در ورزشگاه دستگردی، گفت: این اتفاق فقط در فوتبال ایران می افتد و هیچ جای دنیا به این شکل نیست. دوستانی که روز اول برنامه لیگ را می نوشتند باید این فکر را می کردند که ما وقتی دو استادیوم بزرگ نداریم که دو تیم بزرگ کشور در آن ها بازی کنند نباید چنین برنامه ریزی می کردند. شاید فکرش را هم نمی کردند که کار به این شکل شود که روز آخر قهرمان مشخص شود. به هر حال این اتفاق از بی برنامگی فوتبال ماست. واقعا خنده دار است که تیم ما تا ثانیه آخر برای قهرمانی می جنگد اما هوادار در ورزشگاه نداریم. این برنامه ریزی اشتباه از طرف کسانی بوده که برنامه ریزی کردند و حتما باید زودتر درباره آن صحبت می شد. ما نتوانستیم ورزشگاه را تغییر دهیم شاید اگر تیم دیگری بود می توانست این کار را انجام دهد!

وی درباره این که گفته شد برای حضور مهمانان تیم استقلال کارت ملی ارایه شود، گفت: به ما گفتند کسانی که قرار است با تیم بیایند را معرفی کنید که من گفتم مگر بازی با هوادار در دستگردی از کسی کد ملی گرفتند که حالا مو را از ماست می کشند؟ البته از روز اول برای ما همین بوده است. وقتی بازی بدون تماشاگر است 50 یا 100 تفر فرقی ندارد. در فوتبال ما اتفاقات عجیبی می افتد که در هیچ جای دنیا نمی افتد.

ادامه دارد….

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: خنده دار است که هوادار نداریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: خنده دار است که هوادار نداریم"، کلیک کنید.