نماینده ولی فقیه در استان کرمان: تخریب افراد در انتخابات به مصلحت نظام نیست

نماینده ولی فقیه در استان کرمان: تخریب افراد در انتخابات به مصلحت نظام نیست

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در نشست شورای اداری شهرستان کرمان افزود: فضای غبارآلود اجازه نمی دهد تا اشخاصی که حق بیشتری دارند و به اصلح واقعی نزدیک تر هستند، در صحنۀ انتخابات رقابت کنند.

وی با تاکید بر ضرورت برگزاری انتخاباتی سالم در فضای رقابتی به دور از هرگونه تخریب در استان کرمان تاکید کرد: امیدواریم کمک کنیم تا انتخاباتی پرجوش، با حضور گسترده مردم و به نفع نظام برگزار کنیم و رییس جمهور مناسب انتخاب شود تا به سرعت کارهایی که دولت انقلابی در حال انجام آن ها بود را پیش ببریم.

امام جمعه کرمان در بخش دیگری از سخنانش ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت رییس جهور شهید و سایر همراهان وی، گفت: دولت سیزدهم پرکار بود و مردم نیز با حضور پرشور خود در آیین تشیع شهدا، نشان دادند برگ برنده جمهوری اسلامی پشتوانه مردمی است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: یکی از نکات مهم این بود که دولت در این انتخابات دخالت نکرد و مردم انتخاب کردند لذا در انتخابات ریاست جمهوری نیز عوامل انتخاباتی باید بی طرفی خود را حفظ کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی ادامه داد: حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو و انتخاب نامزد اصلح بسیار حایز اهمیت است و جریانات مختلف سیاسی بایستی به مولفه های مورد نظر نظام جمهوری اسلامی به ویژه امامین انقلاب به عنوان یک حجت دقت داشته باشند تا رییس جمهوری در تراز جمهوری اسلامی انتخاب شود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نماینده ولی فقیه در استان کرمان: تخریب افراد در انتخابات به مصلحت نظام نیست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نماینده ولی فقیه در استان کرمان: تخریب افراد در انتخابات به مصلحت نظام نیست"، کلیک کنید.