نقاشی گمشده بعد از 4 سال پیدا شد

نقاشی گمشده بعد از 4 سال پیدا شد

به گزارش خبرگزاری ری رایت، یک تابلو نقاشی قرن هفدهمی اثر «سالواتور روزا» که حدود چهار سال پیش از یک گالری هنری در «دانشگاه آکسفور» ربوده شده بود، اخیرا در «رومانی» پیدا شد.

به گزارش ری رایت، «آرت نیوز» نوشت، تابلو نقاشی منظره باروک «ساحل صخره ای به همراه سربازانی که نقشه می کشند» اثر «سالواتور روزا» ، نقاش ایتالیایی، در چهاردهم مارس سال 2020 از گالری هنری دانشگاه آکسفور به سرقت رفت.

دو تابلو نقاشی دیگر یعنی «سرباز سوارکار»(1617) اثر «آنتونی ون دایک» و «پسر درحال نوشیدن » (1580) اثر «آنیباله کاراچی» همچنان گمشده باقی مانده اند. این تابلوهای نقاشی از سال 1768 میلادی در آن گالری به نمایش گذاشته شده بودند.

کارشناسان ارزش کل این سه تابلو نقاشی را حدود 12.4 میلیون دلار برآورد کرده اند.

به گزارش این گالری، مردی که نقاشی منظره را در اختیار داشت با پلیس رومانی تماس گرفته است. او دو اثر هنری دیگر را فروخته بود، اما تصمیم گرفت که نقاشی «روزا» را به مقامات بازگرداند. مقامات رومانیایی با این مرد به عنوان شاهد برخورد کرده اند و او ستگیر نشده است.

مقامات معتقدند که «سرباز سوارکار» (1617) اثر «آنتونی ون دایک» و «پسر درحال نوشیدن » (1580) اثر «آنیباله کاراچی» در رومانی فروخته شده اند و اکنون ممکن است در هر نقطه ای از اروپا باشند.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقاشی گمشده بعد از 4 سال پیدا شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقاشی گمشده بعد از 4 سال پیدا شد"، کلیک کنید.