نظارت بر 15 طرح اراضی واگذاری ملی در شهرستان جم انجام شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

نظارت بر 15 طرح اراضی واگذاری ملی در شهرستان جم انجام شد - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

رضا رونما در گفت و گو با خبرنگار ری رایت ضمن تاکید بر نظارت به موقع از طرح های اراضی واگذاری گفت: عوامل نظارتی موظف به بازدید از طرح های واگذاری اراضی ملی بر اساس دستورالعمل ابلاغی 2 بار در سال (هر شش ماه یک بار) جهت تعیین پیشرفت فیزیکی هستند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جم تصریح کرد: با تعیین پیشرفت فیزیکی نسبت به تمدید قرارداد اجاره در کمیسیون هیات نظارت ماده 33 تصمیم گیری می شود.

وی گفت: در همین راستا عوامل نظارتی شهرستان جم از 15 طرح اراضی واگذاری شامل طرح های کارخانه آسفالت، کارگاه شن و ماسه، تولید مصنوعات چوبی، احداث پمپ بنزین، پرورش کبک و تولید بتن بازدید و بر اساس فرم ابلاغی میزان پیشرفت فیزیکی تعیین شد.

وی افزود: فرم های تکمیل شده به دبیرخانه هیات نظارت ماده 33 برای تصمیم گیری در خصوص موافقت با تمدید قرارداد اجاره و همچنین صدور فیش جهت دریافت اجورات معوقه ارسال خواهد شد.

بازدید از پنج مجوز تبصره یک ماده یک در شهرستان جم

رضا رونما مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جم از بازدید پنج مجوز تغییر کاربری در شهرستان خبر داد و گفت: نظارت بر مجوزهای تغییر کاربری جهت جلوگیری از انحراف از مساحت دارای مجوز هر شش ماه یکبار باید انجام شود.

وی اظهار داشت: از پنج مجوز تبصره یک ماده یک شامل طرح های کشاورزی و غیر کشاورزی گلخانه، تولید ورمی کمپوست گیاهی و حیوانی، بسته بندی آب آشامیدنی و بسته بندی خرما توسط عوامل نظارتی بازدید و میزان پیشرفت فیزیکی تعیین شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظارت بر 15 طرح اراضی واگذاری ملی در شهرستان جم انجام شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظارت بر 15 طرح اراضی واگذاری ملی در شهرستان جم انجام شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.