نشیبا پیشکسوت رادیو: مردم سرمایه اصلی رادیو هستند 

نشیبا پیشکسوت رادیو: مردم سرمایه اصلی رادیو هستند 

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛به گزارش شبکه رادیویی ایران، مراسم بزرگداشت مریم نشیبا با حضور دکتر مهدی آذرمکان، مدیر رادیو ایران و قایم مقام معاون صدا و جمعی از مدیران گروه و برنامه سازان شبکه رادیویی ایران برگزار شد.
نشیبا اظهار داشت: افتخار دارم بیش از نیم قرن با ملت بزرگ ایران از رسانه گرم رادیو ارتباط دارم و آن را برای خود افتخاری بزرگ میدانم.

مریم نشیبا غیر از گویندگی، معلم نیز بوده است.

قایم مقام معاون صدا و مدیر رادیو ایران ضمن عرض تبریک روز معلم و تقارن آن با تولد پیشکسوت رادیو، وی را یکی از سرمایه های رادیو ایران و معاونت صدا دانست و افزود: مردم با صدا و کلام مریم نشیبا خاطره دارند.

شایان ذکر است این مراسم در دفتر شبکه رادیویی ایران برگزار شد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نشیبا پیشکسوت رادیو: مردم سرمایه اصلی رادیو هستند " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نشیبا پیشکسوت رادیو: مردم سرمایه اصلی رادیو هستند "، کلیک کنید.