نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود

نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود

به گزارش ری رایت به نقل از ری رایت، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اعضای کابینه خود قول داد جنگ را متوقف نکند.

به گزارش سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی، نخست وزیر اسراییل احتمال دستیابی به توافق را نیز بسیار ضعیف ارزیابی کرد.

نتانیاهو به اعضای کابینه خود همچنین گفت: بایدن شروط واقعی که اسراییل با آن درباره آتش بس موافقت کرده است، ارایه نکرده است.

اخیرا جو بایدن رییس جمهور آمریکا طرح و پیشنهادی را ارایه کرده مبنی بر این که آتش بس فراگیر در نوار غزه حاکم شود، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از این منطقه خارج شوند، علاوه بر این آزادی اسرا، بازگشت ساکنان شمال نوار غزه به خانه هایشان و نیز افزایش روند کمک رسانی ها به نوار غزه برای حمایت از نیازهای انسانی در این منطقه از دیگر موضوعاتی بوده که در طرح پیشنهادی مطرح شده است.

پبشتر دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به این طرح پیشنهادی اعلام کرده بود که نتانیاهو مصمم است جنگ را تا زمانی که تمامی اهدافش محقق نشده، پایان ندهد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود"، کلیک کنید.