مهدی طارمی اینزاگی را هیجان زده کرد

مهدی طارمی اینزاگی را هیجان زده کرد

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛ دومین شکست نراتزوری در این فصل امشب رقم خورد. آنها با گل آرماند لورینته 1-0 مغلوب ساسولو شدند. با این حال این موضوع آنها را زیاد خشمگین نمی کند، چراکه قهرمانی این تیم با پیروزی 2-1 مقابل میلان قطعی شده بود.

به نقل از ورزش سه سیمونه اینزاگی در مصاحبه اش پس از بازی، با اینکه از شکست ناراحت بود اما از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

شکست مقابل ساسولو؟
ما ضعیف شروع کردیم و رویکرد درستی در بازی نداشتیم. بهتر بود توپ را پس از گل با سرعت بیشتری در زمین می گرداندیم. در ادامه کمی بهتر شدیم و به نظرم مستحق زدن گل مساوی بودیم.

عملکرد ساسولو؟
ما از سال گذشته تاکنون در 42 بازی متوالی گلزنی کرده بودیم، اما ساسولو امشب به خوبی دفاع کرد، محکم ایستاد و سخت جنگید، بنابراین آنها شایسته تقدیر هستند. من از شکست ناراحتم، اما ساسولو عالی بازی کرد.

نظرتان درباره فرمت جدید جام باشگاه های جهان فصل بعد؟
بدون شک این یک تجربه جدید خواهد بود، درست مانند یک وقفه دو ماهه برای جام جهانی در سال گذشته. فصل طولانی تر خواهد بود، ما این بازی های اضافی را داریم و مطمیناً باید تیم را گسترش دهیم. من خواندم که لیست اروپایی نیز می تواند طولانی تر شود، زیرا لیگ قهرمانان نیز تغییر می کند.

مهدی طارمی و زیلینسکی جذب شده اند، نظری دارید؟
ما در مورد این موضوع با باشگاه صحبت می کنیم. آنها شایسته تقدیر هستند که پشت صحنه برای جذب این دو بازیکن تلاش کردند. زیلینسکی بازیکن بسیار خوبی است و می دانم که چقدر به تیم کمک می کند. بله طارمی را هم جذب کرده ایم، او به صورت آزاد از پورتو می آید. او بازیکن مهمی در سطح بین المللی است، او گل های زیادی به ثمر رسانده، بنابراین ما از این انتقال بسیار خوشحالیم.

یکی از نکات جالب مصاحبه امشب اینزاگی در مورد مهدی طارمی با شبکه دازن این بود که مربی اینتر در هنگام صحبت در حال دیدن بازی امشب پورتو با چاوز بود که طارمی موفق به گلزنی شد تا به نوعی صحبت های این مربی درباره کیفیت او تایید شده بود.

مشخص است چه بازیکنانی جدا می شوند؟
فکر نکنم، ما باز هم بازیکن می خواهیم و همانطور که گفتم باید با باشگاه صحبت کنیم. به مدیران گفته ام همه بازیکنان را می خواهم و نمی خواهم کسی جدا شود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهدی طارمی اینزاگی را هیجان زده کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهدی طارمی اینزاگی را هیجان زده کرد"، کلیک کنید.