مشکل جدید سامسونگ گلکسی S24

مشکل جدید سامسونگ گلکسی S24

به گزارش ری رایت، گوشی گلکسی S24 با برخی خودرو ها، ازجمله فولکس واگن سازگار نیست. این ناسازگاری به مشکل در اتصال گوشی سامسونگ به این خودروها منجر می شود. سامسونگ و گوگل و سازندگان خودروهای مذکور از مسیله مطلع شده اند و طبق بررسی های اولیه، مشکل در نرم افزاری است که روی سیستم های اطلاعات سرگرمی خودرو اجرا می شود.

به نقل از مجله ری رایت، گزارش کاربران درباره ی مشکل یادشده به قدری افزایش یافته =که نمایندگی سامسونگ در انگلستان، صفحه ی پشتیبانی اختصاصی برای این مشکل ایجاد کرده است. در این صفحه، راهکارهایی مطرح شده است و طبق بیانیه ی سامسونگ درصورتی که مشکل پابرجا بود، کاربران باید با مرکز خدمات شرکت سازنده خودرو خود تماس بگیرند. خودروسازان اعلام کرده اند که در حال کار روی به روزرسانی برای رفع این مشکل هستند.

مراحل عیب یابی پیشنهادی بسیار کلی هستند و شامل بررسی خودرو برای سازگاری با اندروید اتو و فعال بودن آن در تنظیمات، بررسی کابل شارژ USB و به روزرسانی نرم افزار گوشی و خودرو می شوند.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکل جدید سامسونگ گلکسی S24" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکل جدید سامسونگ گلکسی S24"، کلیک کنید.