مسمومیت 40 نفر بر اثر گازگرفتگی در تالار عروسی در این شهر غربی کشور

مسمومیت 40 نفر بر اثر گازگرفتگی در تالار عروسی در این شهر غربی کشور

به گزارش ری رایت، در پی تماس با سامانه 125 سازمان آتش نشانی میاندوآب در خصوص بروز علایم سر گیجه و حالت تهوع در افرادی در یکی از تالارهای میاندوآب در حین مراسم عروسی، تیم های آتش نشانی و فوریت های پزشکی با 8 دستگاه آمبولانس در محل حاضر شدند.

دیده بان ایران در خبری نوشت: در پی تماس با سامانه 125 سازمان آتش نشانی میاندوآب در خصوص بروز علایم سر گیجه و حالت تهوع در افرادی در یکی از تالارهای میاندوآب در حین مراسم عروسی، تیم های آتش نشانی و فوریت های پزشکی با 8 دستگاه آمبولانس در محل حاضر شدند. پس از بررسی محل و با دستگاه گاز سنج، انتشار گاز مونوکسید کربن از هیتر مورد استفاده برای گرمایش مشخص شد.

فوریت های پزشکی نزدیک به 40 نفر با علایم سرگیجه و حالت تهوع را به بیمارستان منتقل کرد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسمومیت 40 نفر بر اثر گازگرفتگی در تالار عروسی در این شهر غربی کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسمومیت 40 نفر بر اثر گازگرفتگی در تالار عروسی در این شهر غربی کشور"، کلیک کنید.