مربی رئال مادرید در راه ایران!

مربی رئال مادرید در راه ایران!

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛ به نقل از Relovo، رقص نیمکت در بازار نقل و انتقالات به مسیر خود ادامه می‌دهد. دیوید بتونی، آشنای قدیمی رئال مادرید، سرمربی جدید تراکتور ایران خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، این مربی فرانسوی که به عنوان نفر دوم زیدان در دوران رهبری تیم مادریدی شناخته می‌شود، پس از حضور در باشگاه سیون سوئیس، دوران مربیگری انفرادی خود را گسترش می‌دهد.

ماجراجویی جدید بتونی به عنوان سرمربی به این معنی نیست که او دیگر روی زیدان حساب نمی کند، بلکه برعکس، بتونی آماده خواهد بود که اسطوره رئال مادرید او را به کادر مربیگری خود فراخواند. در همین حال، او به گام برداشتن در حرفه خود ادامه می‌دهد.

زیدان فعلا به قبول پیشنهادات خود فکر نمی‌کند و به همین دلیل بتونی پیشنهادات خود را با نگاه مثبت‌تری بررسی می‌کند.

بتونی پس از تجربه حضورش در سیون سوئیس وارد لیگ برتر ایران می‌شود و کسانی که او را از نزدیک می‌شناسند، علاوه بر برجسته کردن تسلط او در سطح تاکتیکی، او را به عنوان یک مربی استراتژیست و بسیار حرفه‌ای توصیف می‌کنند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی رئال مادرید در راه ایران!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی رئال مادرید در راه ایران!"، کلیک کنید.