مدودف: تکمیل عملیات نظامی و نازی زدایی اوکراین تنها اولین گام است

مدودف: تکمیل عملیات نظامی و نازی زدایی اوکراین تنها اولین گام است

رییس جمهور پیشین و معاون شورای امنیت روسیه امروز پنجشنبه گفت «تکمیل عملیات نظامی ویژه روسیه و نازی زدایی اوکراین» تنها اولین گام برای ایجاد معماری جدید در روابط بین الملل است.

به گزارش ری رایت، «دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت روسیه که سابقا رییس جمهور و نخست وزیر این کشور هم بوده، مقاله ای را تحت عنوان « آنگلوساکسون ها فاشیسم را رواج دادند» نوشت و توسط شورای امنیت روسیه و حزب «روسیه متحد» منتشر شد.

طبق گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، مدودف در این مقاله نوشته است: «تکمیل عملیات نظامی ویژه و نازی زدایی… تنها گام اول، اما بسیار مهم در راه طولانی و دشوار به سوی معماری جدید روابط بین الملل است.»

مدودف افزود: نه تنها رهبران کنونی اوکراین، بلکه حامیان رژیم کی یف باید پس از عملیات نظامی با عدالت مواجه شود.

معاون شورای امنیت روسیه در قسمت دیگری از این مقاله تاکید کرد: «قدرت های بزرگ غربی در حال جنگ ترکیبی علیه ما هستند. آنها محاصره ها و تحریم هایی را اعمال می کنند و میلیاردها دلار برای خرید سلاح به نیونازی ها اختصاص می دهند. آنها تحریکات و حملات تروریستی خونین بی سابقه ای را ترتیب می دهند که به دست افراد شرور انجام شده است. در واقع، واشنگتن و بروکسل امروز با بدبینی و وسعت بیشتری نسبت به هیتلر و همکارانش در دهه های 1930 و 1940 رفتار می کند.»

به گفته مدودف، نیونازی ها می خواهند روسیه را از نقشه جهان «حذف کنند.»

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدودف: تکمیل عملیات نظامی و نازی زدایی اوکراین تنها اولین گام است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدودف: تکمیل عملیات نظامی و نازی زدایی اوکراین تنها اولین گام است"، کلیک کنید.