مدافع تیم فوتبال سپاهان برای دیدار با شمس آذر آماده شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

مدافع تیم فوتبال سپاهان برای دیدار با شمس آذر آماده شد - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ری رایت، تیم فوتبال سپاهان در هفته سی ام و پایانی لیگ برتر باید روز شنبه و از ساعت 19 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان از تیم شمس آذر میزبانی کند.

میلاد زکی پور مدافع سپاهان که در دیدار با استقلال خوزستان از ناحیه بینی مصدوم شده بود در هفته های اخیر با محافظ روی صورت در تمرینات زردپوشان حضور می یافت.

زکی پور در آستانه بازی با شمس آذر و تمرین امروز پنج شنبه 10 خرداد سپاهان، بدون محافظ روی صورت و همراه با سایر بازیکنان در تمرینات گروهی حضور یافت.

همچنین رامین رضاییان و فرشاد احمدزاده که در بازی با آلومینیوم اراک به دلیل محرومیت غایب بودند، در بازی با شمس آذر می توانند به میدان بروند.

رضا اسدی تنها غایب سپاهان است که به دلیل مصدومیت نمی تواند در تمرین این تیم حضور یابد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدافع تیم فوتبال سپاهان برای دیدار با شمس آذر آماده شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدافع تیم فوتبال سپاهان برای دیدار با شمس آذر آماده شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.