مخبر: عزت شهدای خدمت در دل مردم ایران همیشگی است

مخبر: عزت شهدای خدمت در دل مردم ایران همیشگی است

سرپرست ریاست جمهوری در دیدار خانواده شهید «مالک رحمتی» استاندار شهید آذربایجان شرقی گفت: دولت و مردم قدردان زحمات و مجاهدت های شهدای خدمت هستند و در میان این شهدا، شهید مالک رحمتی جوانی مومن، انقلابی و پرکار بود که در مدت زمان کوتاه خدمت بسیاری را شیفته منش و مردم داری خود کرده بود.

به گزارش ری رایت، محمد مخبر در دیدار با خانواده شهید رحمتی استاندار فقید آذربایجان شرقی، ضمن تبریک و تسلیت شهادت وی گفت: شهدای خدمت به قافله سالاری شهید رییسی در دل مردم ایران جاودانه شدند و عزتشان همیشگی و ابدی خواهد ماند.

وی که با خانواده خود میهمان منزل شهید مالک رحمتی بود، تصریح کرد: اگر چه امروز جای این شهدا در میان ما خالی است، اما شهادت عزت ابدی بود که به سبب مجاهدت های این عزیزان روزی آنان شد و باید به حال ایشان غبطه خورد.

وی درباره ویژگی های شخصیتی شهید مالک رحمتی نیز گفت: او مصداق بارز جوان مومن و انقلابی بود و توانست در مدت زمان کوتاه خدمت در استان آذربایجان شرقی دل های مردم و مسیولان را به خود جلب کند و خدمتی ماندگار را در ذهن مردم شریف این استان به یادگار بگذارد.

سرپرست ریاست جمهوری همچنین با اشاره به ثبات و استحکام چارچوب های نظام جمهوری اسلامی ایران و تداوم کارکردهای کشور در همه بخش ها به رغم فقدان رییس جمهور شهید گفت: امروز جهان شاهد است که با همدلی مردم شریف ایران ، همراهی قوای دیگر با دولت و البته همت دولتمردان در تمامی بخش ها، با وجود شهادت عالی ترین مقام اجرایی و همراهانش که در اداره کشور نقش بسیار موثری داشتند، خللی در فرآیند اجرای امور ایجاد نشده است.

وی خاطرنشان کرد: رییس جمهور شهید همواره خود را مکلف به خدمت به خانواده شهدا می دانست و امروز نیز بنده مفتخرم در خدمت شما و همه خانواده معزز شهدا باشم و یقینا این امر افتخاری برای هر کارگزاری است که بتواند ضمن تقویت فرهنگ جهاد و شهادت، خانواده شهدا را تکریم و در جهت کاهش آلام ایشان بکوشد.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مخبر: عزت شهدای خدمت در دل مردم ایران همیشگی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مخبر: عزت شهدای خدمت در دل مردم ایران همیشگی است"، کلیک کنید.