محسن چاووشی در اوج می خواند

محسن چاووشی در اوج می خواند

آفتاب نیوز :

این سال ها محسن چاووشی که از خواننده های شناخته شده و محبوب است، قطعه هایی خوانده که بیشتر آن ها برای تیتراژ سریال های شبکه نمایش خانگی و فیلم های سینمایی بوده و از قضا طرفداران زیادی داشته. چاووشی بعد از دو قطعه ای که برای سریال «زخم کاری» خواند برای فیلم «بی بدن» قطعه ای خواند که شنیدنی شد. پیش تر نیز این خواننده پاپ برای سریال هایی، چون «رهایم کن» و «عقرب عاشق» را خوانده بود.

قطعه جدید محسن چاووشی با عنوان «جهان لاغر» براساس شعری از محسن بوالحسنی با آهنگسازی و تنظیم خود چاووشی منتشر شده است.

چاووشی تیرماه سال گذشته هم قطعه «آواز خون» را خوانده بود که به گفته خودش، ادای دینی شخصی بود و آن زمان با واکنش های مثبت و منفی در فضای مجازی «ترند» شد.

آثار چاووشی به چند دسته تقسیم می شوند: یا عاشقانه اند یا از سیاست حرف می زنند یا تم مذهبی دارند و یا فارغ از همه این ها با تکیه بر اشعار مولانا مضمونی عرفانی دارند. او حالا خواننده ای چندوجهی است که هرچند تجربه اجرای صحنه ای ندارد، اما طرفداران پر و پا قرصی دارد که با هر مضمونی که بخواند، هوادارش هستند.

این خواننده بیش از 2 دهه است که فعالیت دارد و در این سال ها توانسته طیف گسترده ای از مخاطبان را با خود همراه کند. او در کنار فعالیت های هنری، با کار های انسان دوستانه ای همچون جمع آوری کمک های مالی برای آزادی زندانیان و درمان بیماران هم مورد توجه هوادارانش بوده است.

هفته گذشته بود که انتشار قطعه جدید محسن چاووشی با نام «جهان لاغر» در فضای رسانه ای فراگیر شد. چاووشی در این قطعه هم مانند بسیاری از آثار خود کار آهنگسازی و تنظیم را برعهده داشته است. محسن بوالحسنی نیز پیش تر چندین همکاری با این خواننده داشته و ترانه سرای قطعاتی همچون «ماه پیشونی» در سریال «شهرزاد» و «رهایم کن» بوده است.

استقبال از «جهان لاغر» به روایت آمار

اگر سری به صفحات مجازی خوانندگان گوناگون بزنید، متوجه می شوید که آن ها درگاه های مختلفی برای انتشار قطعات خود دارند، از ساند کلود و اسپاتیفای گرفته تا یوتیوب. اما طبیعی است که در کنار این درگاه های تجاری و بین المللی، درگاه های داخلی نقشی ویژه در دسترسی سهل تر مخاطبان به آثار این هنرمندان داشته باشند. یکی از درگاه های داخلی که به صورت ویژه مورد استفاده خواننده ها قرار می گیرد و دامنه گسترده تری از مخاطبان داخلی در اقصی نقاط ایران هم می توانند به آن دسترسی داشته باشند، آپارات است، بستری که هنرمندان صفحاتی مجزا در آن برای خود دارند و قطعات مختلف خود را در آن به اشتراک می گذارند. «جهان لاغر» که در صفحه رسمی محسن چاووشی در یکی از پلتفرم ها بارگذاری شده، تاکنون نزدیک به 37 هزار بازدید داشته و علاوه بر آن توسط مخاطبانی دیگر در این فضا همرسانی شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محسن چاووشی در اوج می خواند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محسن چاووشی در اوج می خواند"، کلیک کنید.