ماموریت سی وپنجمین سالگرد امام خمینی(ره) به نحو شایسته ای انجام شد

ماموریت سی وپنجمین سالگرد امام خمینی(ره) به نحو شایسته ای انجام شد

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: وضعیت انتظامی، ترافیکی و امنیتی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به نحو شایسته ای انجام شده که من از همکارانم در این باره قدرانی می کنم.

به گزارش ری رایت، سردار احمدرضا رادان در پایان سخنرانی مقام معظم رهبری در سی وپنجمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (رحمهالله علیه) گفت: الحمدالله تاکنون که سخنرانی مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد امام خمینی(ره) به پایان رسیده، وضعیت انتظامی، ترافیکی و خدمات انتظامی – امنیتی با محوریت فرماندهی تهران بزرگ به نحو بسیار شایسته ای انجام شده است.

وی افزود:من از تلاش همه همکارانم در سراسر کشور علی الخصوص همکارانم در پلیس راهور تهران بزرگ، یگان ویژه و مرزبانی تشکر و قدردانی می کنم.

فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: همچنان ماموریت ما تا زمان بازگشت زایران به خانه هایشان ادامه خواهد داشت.

پایان خبر ری رایت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماموریت سی وپنجمین سالگرد امام خمینی(ره) به نحو شایسته ای انجام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماموریت سی وپنجمین سالگرد امام خمینی(ره) به نحو شایسته ای انجام شد"، کلیک کنید.