لونین: اکنون همه من را می شناسند

لونین: اکنون همه من را می شناسند

سنگربان ریال مادرید اعتراف کرد که در گرفتن ضربه پنالتی برناردو سیلوا خوش شانس بوده است.

به گزارش ری رایت، آندره لونین سنگربان اوکراینی ریال مادرید ستاره دیدار این تیم برابر منچسترسیتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.

جدال ریال مادرید و سیتی بعد از تساوی یک بر یک به ضربات پنالتی کشیده شود و درخشش لونین و دو ضربه پنالتی که از سیلوا و کواچیچ گرفت باعث شد تا ریال برنده این بازی شود و به نیمه نهایی راه پیدا کند.

به نوشته آس، لونین بعد از بازی گفت: بعضی بازی ها نمی توان زیاد توپ را در اختیار داشت و ثابت کرد که شما تیم برتر هستید. این یکی از چنین بازی های بود. بازی کردن برابر تیم منچسترسیتی آن هم در خانه حریف بسیار سخت است و باید حساب همه چیز را کرد. از بازیکنان به خاطر تلاش زیادی که از خود نشان دادند تشکر می کنم به ویژه خط دفاعی تیم که امشب بسیار خوب بود.

او درباره مهار ضربه پنالتی برناردو سیلوا گفت: خوش شانس بودم که زیاد به گوشه نرفتم. به خودم گفتم که باید حرکت نکنم چرا که احساس کردم به وسط می زند. خوشبختانه احساسم درست بود و این ضربه پنالتی مهار شد.

لونین در پایان گفت: تجربه سختی بود و شاید این سخت ترین بازی دوران فوتبالی ام بود. عادت به چنین بازی های نداشتم با این حال خودم را با شخصیت بزرگ ریال وفق دادم و چنین چیزی به من کمک کرد تا شب خوبی را تجربه کنم. بر این باور هستم که با درخشش در بازی امشب دیگر همه من را می شناسند.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لونین: اکنون همه من را می شناسند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لونین: اکنون همه من را می شناسند"، کلیک کنید.