لزوم استمرار طرح «نور» به همت فراجا در کشور

لزوم استمرار طرح «نور» به همت فراجا در کشور

دادستان کل کشور گفت: طرح نور یک یک اقدام مقدم و موثر است و استمرار این طرح نقشه دشمن را خنثی خواهد کرد.

به گزارش ری رایت، حجت الاسلام محمدکاظم موحدی آزاد در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به موضوع ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی و کشف حجاب اشاره کرد و گفت: طی هفته گذشته به همت فراجا طرحی با عنوان طرح «نور» در کشور اجرایی شده است و خوشبختانه در برخی از مراکز وضعیت بهتر شده و این اقدام یک اقدام مقدم و موثری است.

وی ادامه داد: دادستانی از اقدام قانونی فراجا حمایت می کند و این اقدام باید مستمر باشد و نباید مقطعی انجام شود و با برنامه ریزی های صورت گرفته ادامه پیدا خواهد کرد و باید از طریق احسان با این اشخاصی که مورد فریب دشمن قرار گرفته اند برخورد کنیم.

دادستان کل کشور در پایان بیان کرد: بیشتر این افراد با یک تذکر بازگشته اند و با تنبه و تعهد مرخص شده اند و همکاری خوبی با فراجا و دادستانی داشته اند و استمرار این طرح نقشه دشمن را خنثی خواهد کرد.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم استمرار طرح «نور» به همت فراجا در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم استمرار طرح «نور» به همت فراجا در کشور"، کلیک کنید.