فعالیت ها و برنامه های بزرگ فرهنگی در تنگستان اجرا می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

فعالیت ها و برنامه های بزرگ فرهنگی در تنگستان اجرا می شود - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار هر، احمد لطفی عصر چهارشنبه در نشست شورای فرهنگی عمومی شهرستان تنگستان تصریح کرد: پیشرفت کارهای سخت افزاری در زمینه فرهنگی یک بعد کار می باشد و یک بعد دیگر توسعه و پیشرفت در مسایل خورد فرهنگ های ارزشی جامعه به عنوان نرم افزار عصاره سخت افزاری به شمار می رود.

فرماندار تنگستان اضافه کرد: اگر بخش فرهنگی در حوزه نرم افزار سرمایه گذاری نکنیم آنچه انتظار داریم اتفاق نخواهد افتاد.

وی ادامه داد: اگر قرار هست نخبه پروری کنیم باید از مفاخر گذشته به خوبی به اهالی تنگستان معرفی شوند لطفی افزود: اگر قرار است در حوزه مسایل اجتماعی، مذهبی و معنوی کارهایی انجام شد که سبب هم رفاه و آسایش جامعه و هم مردم در کارهای دینی و مذهبی خود استفاده کنند باید کارهای منسجم و منظم با محتوای مناسب داشته باشیم.

فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: لازم است شهرداری و شورای اسلامی شهر اهرم لازم در بحث مسایل فرهنگی کارهای اساسی و محوری انجام شود.

وی اضافه کرد: نیاز است برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان و شهرها با محوریت و مدیریت شهرداری و پشتیبانی شورای اسلامی شهر اختصاصاً از ابتدای سال با نظر امام جمعه شهر چند برنامه شاخص در سطح شهرستان اجرا شود.

لطفی با اشاره به اینکه باید تمام برنامه های فرهنگی چه یادواره شهدا و چه برنامه های اجتماعی، مذهبی و دینی با محوریت نظر و هماهنگی امام جمعه برگزار شود بیان کرد: در محوریت اجرای برنامه های فرهنگی چه یادواره شهدا و چه برنامه های اجتماعی، دینی و مذهبی در سطح شهرستان باید شهرداری و دهیاری ها که اعتبارات فرهنگی در اختیارشان است همراهی و همکاری لازم با نهادهای اجرا کننده داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت ها و برنامه های بزرگ فرهنگی در تنگستان اجرا می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت ها و برنامه های بزرگ فرهنگی در تنگستان اجرا می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.