فرار ریال از جهنم آلیانز؛ همه چیز به اسپانیا کشیده شد

فرار ریال از جهنم آلیانز؛ همه چیز به اسپانیا کشیده شد

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛ در چارچوب دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 22:30 در ورزشگاه آلیانز آرنا، بایرن مونیخ میزبان ریال مادرید قرار گرفت که این دیدار تماشایی در نهایت با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.
بایرن مونیخ بازی را بسیار هجومی و خوب آغاز کرد و این شانس را داشت که دروازه ریال را باز کند ولی لونین، دروازه بان ریال مادرید مقابل شوت سانه ایستاد و نگذاشت بایرن به گل برسد.
در حالی که بایرن توپ و میدان را در دست داشت، تونی کروس با یک پاس دیدنی، وینیسیوس را در موقعیت تک به تک قرار داد تا گل اول بازی و ریال مادرید در دقیقه 24 به ثمر برسد.
نیمه دوم را بایرن مونیخ توفانی آغاز کرد و توانست در 4 دقیقه یک بازگشت دیدنی رقم زند. لیروی سانه در دقیقه 53 گل اول را زد و سپس با حرکت انفجاری موسیالا و خطای واسکز، هری کین از روی نقطه پنالتی در دقیقه 57 گل دوم را به ثمر رساند.
آنچلوتی پس از اینکه از میزبان عقب افتاد، مودریچ را وارد زمین کرد و همین نیز باعث شد تا تیم در موقعیت بالاتری قرار گیرد.
در دقیقه 83 روی حرکت دیدنی وینیسیوس و رودریگو، کیم مین جایه، مدافع کره ای بایرن مونیخ یک خطای پنالتی داد و وینیسیوس توانست گل دوم و تساوی بخش را به ثمر رساند.
بازی برگشت 19 اردیبهشت در ورزشگاه سانتیاگو برنابیو برگزار می شود تا تکلیف یکی از فینالیست ها مشخص شود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرار ریال از جهنم آلیانز؛ همه چیز به اسپانیا کشیده شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرار ریال از جهنم آلیانز؛ همه چیز به اسپانیا کشیده شد"، کلیک کنید.