عکس| گولسیانی خطاب به رونالدو؛ چطوری کریس!

آفتاب‌‌نیوز :

گیورگی گولسیانی، مدافع ۳۲ ساله تیم پرسپولیس که در انتخاب شگفت‌انگیز ویلی سانیول از لیگ برتر ایران به اردوی تیم ملی کشورش راه پیدا کرد، حالا بعد از اولین تجربه بازی در یورو ۲۰۲۴ به ترکیب اصلی گرجستانی‌ها نیز رسیده است.

مدافع گرجستانی پرسپولیس که تا پیش از بازی‌های دوستانه یورو ۲۰۲۴ حتی یک بازی ملی هم برای تیم ملی کشورش نداشت حالا مامور مستقیم مهار کریستیانو رونالدو شده است.

البته گولسیانی در این پست بسیار خوب عمل کرد و در یک صحنه حساس با تکل به موقع خود یک موقعیت مسلم گلزنی را از کریستیانو رونالدو گرفت.

پیش از این در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، علیرضا بیرانوند پنالتی رونالدو را مهار کرد و این بار پس از ۶ سال گولسیانی زهر خود را به عنوان یک پرسپولیسی به کریستیانو رونالدو پرتغالی ریخت.

عکس| گولسیانی خطاب به رونالدو؛ چطوری کریس!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| گولسیانی خطاب به رونالدو؛ چطوری کریس!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| گولسیانی خطاب به رونالدو؛ چطوری کریس!"، کلیک کنید.