عکس| بنر خاص در رختکن شمس آذر برای بردن پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛ در فاصله دو ساعت تا حساس ترین مسابقه این هفته فوتبال ایران بین دو تیم شمس آذر و پرسپولیس، حالا هیجانات ناشی از این بازی به اوج خود رسیده است و این هیجان حتی به رختکن شمس آذر هم نفوذ پیدا کرده است.

هم اکنون در رختکن این تیم بنری به دیوار چسبانده شده که در آن به 8 پیروزی مهم این تیم در مقابل رقبا اشاره کرده است. پیروزی برابر تیم هایی مثل تراکتور، سپاهان، ملوان، فولاد، ذوب آهن، پیکان و نساجی که سبب شده این تیم هم اکنون شگفتی ساز این فصل لقب بگیرد.

روی این بنر با فونت بزرگی نوشته شده است «تمام ایران نظاره گر شماست، ببرید و تاریخ سازی را تکمیل کنید» تا بدین شکل به بازیکنان این تیم برای خلق شگفتی مقابل پرسپولیس انگیزه داده شود.

عکس| بنر خاص در رختکن شمس آذر برای بردن پرسپولیس

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| بنر خاص در رختکن شمس آذر برای بردن پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| بنر خاص در رختکن شمس آذر برای بردن پرسپولیس"، کلیک کنید.