عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی با 2 زخمی

منابع رسانه ای صبح امروز (دوشنبه) از عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی و مجروح شدن 2 صهیونیست در این عملیات خبر دادند.

به گزارش ری رایت، شبکه المیادین به نقل از رسانه های عبری زبان در این باره گزارش داد که یک فرد با خودرو اقدام به زیرگیری شهرک نشینان تندرو صهیونیست در 2 نقطه در نزدیکی یک کلیسا در قدس اشغالی کرد.

طبق این گزارش، این عملیات منجر به زخمی شدن 2 صهیونیست شده است.

در این عملیات منابع رسانه ای از کشف یک قبضه اسلحه «کارلو» از محل عملیات خبر دادند و اعلام کردند که مجری عملیات از محل متواری شده است.

عملیاط ضد صهیونیستی در قدس اشغالی با 2 زخمی

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی نیز در محل عملیات حاضر شده و به تفتیش منطقه پرداختند.

ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که درحال تعقیب 2 فلسطینی در رابطه با این عملیات است.

از زمان آغاز عملیات فلسطینی طوفان الاقصی در هفتم اکتبر (15 ری رایت ماه)، مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی هم شاهد عملیات های ضد صهیونیستی و همچنین تشدید تجاوزات صهیونیست ها بوده است. در همین راستا، وزارت بهداشت فلسطین از بازداشت صدها فلسطینی در کرانه باختری از هفتم اکتبر تاکنون خبر داده است.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی با 2 زخمی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی با 2 زخمی"، کلیک کنید.