صالحی: آمدیم بجنگیم و ببریم ولی شرمنده شدیم! – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

صالحی: آمدیم بجنگیم و ببریم ولی شرمنده شدیم! - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ری رایت، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت ها 2024 از روز سه شنبه 15 خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری می شود.

تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در این هفته در سالن همایش های غرب ژاپن در شهر کوکورا به مصاف بلغارستان رفت و سه بر دو نتیجه را به حریف واگذار کرد.

میثم صالحی پس از این دیدار اظهار کرد: شروع خوبی داشتیم و حتی در ست دوم هم به خوبی جلو رفتیم منتها رقابت گره خورد. واقعا نمی دانم چه بگویم انگار طلسم شده ایم. شرمنده هستیم تا می خواهیم یک بازی خوب داشته باشیم، تلاش کنیم و بجنگیم اتفاقاتی در زمین رخ می دهد که گیج می شویم. شرمنده شدیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی پیروز شویم.

وی در خصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به شکست در دیدارهای قبلی، فشار زیادی روی بازیکنان مان وجود دارد. سعی می کنیم که نتایج گذشته را فراموش کنیم و در دیدارهای بعدی برای نمایشی بهتر به زمین بیاییم اما متاسفانه گاهی با وجود این که چند امتیاز جلو هستیم نتیجه را از دست می دهیم. واقعا برای خودمان هم قابل درک نیست. شرمنده هستیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی بتوانیم جبران کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صالحی: آمدیم بجنگیم و ببریم ولی شرمنده شدیم! – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صالحی: آمدیم بجنگیم و ببریم ولی شرمنده شدیم! – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.