شکست سنگین عربستان در جام ملت ها/ شروع مقتدرانه عراق – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

شکست سنگین عربستان در جام ملت ها/ شروع مقتدرانه عراق - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ری رایت، تیم ملی فوتسال عراق در نخستین دیدار خود در جام ملت های فوتسال آسیا به میزبانی تایلند امروز چهارشنبه به مصاف عربستان رفت و موفق شد با نتیجه پرگل 5 بر یک به برتری برسد. در دیگر بازی گروه B هم تیم های ازبکستان و استرالیا به مصاف هم رفتند و ازبکستان موفق شد با نتیجه 3 بر 2 به برتری برسد.

از گروه A هم امروز چهارشنبه از ساعت 14:30 تیم فوتبال تایلند به مصاف چین رفته بود که این بازی در پایان با نتیجه 3 بر یک به سود تایلند به پایان رسید و همچنین تیم های ویتنام و میانمار به تساوی یک به یک رسیده بودند.

دومین روز این مسابقات فردا پنجشنبه آغاز خواهد شد و تیم ملی کشورمان با افغانستان رو به رو خواهد شد.

برنامه دیدارهای روز پنجشنبه به شرح زیر است:

* تاجیکستان – کره جنوبی، ساعت 10:30
* ایران – افغانستان، ساعت 12:30
* ژاپن – قرقیزستان، ساعت 14:30
* کویت – بحرین، ساعت 17:30

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست سنگین عربستان در جام ملت ها/ شروع مقتدرانه عراق – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست سنگین عربستان در جام ملت ها/ شروع مقتدرانه عراق – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.