شلیک پلیس در جنوب تهران برای دستگیری زورگیر حرفه ای

شلیک پلیس در جنوب تهران برای دستگیری زورگیر حرفه ای

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک زورگیر حرفه ای در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش ری رایت، سرهنگ کیانوش نظری در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال تماس فردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام گزارشی مبنی بر سرقت کارت بانکی اش با روش زورگیری، بلافاصله ماموران کلانتری 171 شهید مصطفی خمینی به محل مذکور اعزام شدند. با حضور ماموران در محل، آنان نسبت به بررسی دوربین های محل سرقت اقدام کرده و در جریان آن موفق به شناسایی هویت سارق شدند.

وی با بیان اینکه با شناسایی هویت سارق، اطلاعات مربوط به وی به تمامی واحدهای گشت اعلام شد، گفت: گشت زنی ها برای دستگیری این سارق ادامه داشت، تا اینکه روز گذشته ماموران پلیس، این سارق تحت تعقیب و سابقه دار را در محله صالح آباد مورد شناسایی قرار داده و برای دستگیری اش وارد عمل شدند. 

نظری با بیان اینکه متهم به محض مشاهده ماموران پا به فرار گذاشت، گفت: در همین راستا نیز عملیات تعقیب و گریز میان پلیس و ماموران شکل گرفت و ماموران پلیس نسبت به اجرا طرح مهار اقدام کردند. دقایقی بعد نیز عوامل انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیرهوایی کرده و متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به بازجویی از متهم دستگیر شده در مقر انتظامی گفت: با انتقال متهم به مقر انتظامی، مشخص شد که او دقایقی قبل از دستگیری نیز با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت به عنف در منطقه خانی آباد نو کرده است. این فرد تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود مبنی بر زورگیری اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه در بازرسی بدنی از متهم مبلغ 100 میلیون ریال پول نقد و تعدادی کارت عابر بانک سرقت از شهروندان نیز کشف و ضبط شد، گفت: تاکنون 10 نفر از شکات نسبت به شناسایی متهم اقدام کرده اند و تحقیقات برای شناسایی دیگر شاکیان این فرد همچنان ادامه دارد. برای متهم نیز پرونده ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شده است.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شلیک پلیس در جنوب تهران برای دستگیری زورگیر حرفه ای" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شلیک پلیس در جنوب تهران برای دستگیری زورگیر حرفه ای"، کلیک کنید.