سیگنال فرزین به بورس / امکان انتشار یک میلیارد یورو اوراق ارزی وجود دارد

سیگنال فرزین به بورس / امکان انتشار یک میلیارد یورو اوراق ارزی وجود دارد

به گزارش خبرگزاری ری رایت، محمدرضافرزین، رئیس‌کل بانک مرکزی در جلسه هیات دولت با اشاره به انتشار 100 میلیون یورو اوراق ارزی در سال گذشته اظهار داشت: با اقدامات انجام شده و رفع موانع موجود امسال امکان انتشار یک میلیارد یورو اوراق ارزی در بورس برای تامین ارزی طرح‌ها فراهم شده که بانک مرکزی آن را ضمانت خواهد کرد.

محمدرضا فرزین در ادامه با بیان اینکه در خرداد امسال برای اولین بار پس از پنج سال، شاخص تورم تولیدکننده سالانه به زیر 30 درصد یعنی عدد 29.7 درصد رسیده است تصریح کرد: همچنین در اردیبهشت ماه نرخ رشد تولید مجموع شرکت‌های بورسی 2.8 درصد بوده که این میزان در بخش فلزات اساسی 5.2، صنایع شیمیایی 1.1، لاستیک و پلاستیک 15.6 و در بخش ماشین‌آلات 16.3 بوده است.

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیگنال فرزین به بورس / امکان انتشار یک میلیارد یورو اوراق ارزی وجود دارد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیگنال فرزین به بورس / امکان انتشار یک میلیارد یورو اوراق ارزی وجود دارد"، کلیک کنید.