سعید صادقی در آستانه جدایی از پرسپولیس

سعید صادقی در آستانه جدایی از پرسپولیس

آفتاب‌‌نیوز :

در فصل نقل و انتقالات دو فصل پیش لیگ برتر، بیش‌تر از هر اسم دیگری نام سعید صادقی شنیده می‌شد. تیم‌های بزرگ ایران به خصوص استقلال و پرسپولیس آماده بودند تا این هافبک خوش تکنیک تیم گل گهر سیرجان را به خدمت بگیردند، اما در نهایت او با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست.

به نقل از ایلنا، هافبک تکنیکی ۳۰ ساله پرسپولیس که در فصل گذشته عملکرد خوبی در خط حمله این تیم نداشت اکنون از دو باشگاه صنعتی پیشنهاد رسمی دریافت کرده است. مدیران باشگاه پرسپولیس به تمدید قرارداد با این بازیکن بی‌میل نیستند و با توجه به جدایی مهدی ترابی از این تیم، سعید صادقی ممکن است در پرسپولیس بماند و برای گرفتن ترکیب اصلی و جلب رضایت سرمربی جدید تیم از اسم و رسم خود دفاع کند.

سعید صادقی در ۳۳ بازی که در مجموع مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی برای پرسپولیس کرد تنها ۳ گل به ثمر رساند و اصلا عملکرد خوبی نداشت.

باید دید که آیا شاه ماهی سابق نقل و انتقالات ایران پرسپولیس را ترک می‌کند و در تیم دیگری به ماجراجویی فوتبالی خود ادامه می‌دهد یا خیر؟

منبع: خبرگزاری فوتبال ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سعید صادقی در آستانه جدایی از پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سعید صادقی در آستانه جدایی از پرسپولیس"، کلیک کنید.