سرپرست کمیته داوران: گل پرسپولیس در شرایط سالم به ثمر رسید

سرپرست کمیته داوران: گل پرسپولیس در شرایط سالم به ثمر رسید

سرپرست کمیته داوران گفت: گل پرسپولیس در شرایط سالم به ثمر رسید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، دانیال مرادی در خصوص گل تیم پرسپولیس به مس رفسنجان اظهار کرد: در صحنه منجر به گل پرسپولیس نمی شود قطعا گفت گل آفساید است یا خیر، چون پای بازیکن سفید آفساید را پر کرده است مگر اینکه زاویه جدیدی به دست ما برسد که نشان بدهد این صحنه آفساید است.

وی افزود: اگر صحنه ای به وضوح و آشکار مشخص نشود که آفساید شده باید به تصمیم داوران احترام گذاشت. وقتی می گوییم بازیکن در آفساید است باید تصاویری را نشان بدهیم که کل بدن یک بازیکن در آفساید باشد. 

سرپرست کمیته داوران تاکید کرد: اگر بخواهیم قطعی نظر بدهیم باید یک تکنولوژی وی ای آر داشته باشیم ولی چیزی که ما می بینیم گل در شرایط سالم به ثمر رسیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست کمیته داوران: گل پرسپولیس در شرایط سالم به ثمر رسید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست کمیته داوران: گل پرسپولیس در شرایط سالم به ثمر رسید"، کلیک کنید.