سرمربی علیرضا جهانبخش رسما لیورپولی شد

سرمربی علیرضا جهانبخش رسما لیورپولی شد

یه گزارش خبرگزاری ری رایت؛ با اعلام فابریتزیو رومانو، آرنه اسلوت امروز قراردادش با لیورپول را امضا کرد و تمام مدارک لازم برای این مهم نیز نهایی شد اما اعلام رسمی این انتقال بر اساس نظر باشگاه لیورپول خواهد بود.

به نقل از ورزش سه مجوز کار چند نفر از اعضای کادرفنی اسلوت برای پیوستن به لیورپول هنوز صادر نشده و بعد از صدور مجوزها این انتقال کامل می شود. به این ترتیب اسلوت یک قدم دیگر به نیمکت لیورپول نزدیک شد. نیمکتی که بعد از 9 سال یورگن کلوپ را دیگر نخواهد داشت.

هفته قبل بود که اعلام شد لیورپول برای جذب آرنه اسلوت با فاینورد به توافق رسیده است. این مربی خود اشاره کرد که توافق در مراحل پایانی قرار دارد.

اسلوت قرار بود پس از مذاکره با مایکل ادواردز، مدیر فوتبالی لیورپول، قراردادش به عنوان جانشین یورگن کلوپ را امضا کند و این مهم امروز اجرایی شد.

لیورپول که قبلاً با پرداخت غرامت به فاینورد برای فسخ قرارداد اسلوت موافقت کرده بود، 4 میلیون یورو به باشگاه هلندی پرداخت کرده است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی علیرضا جهانبخش رسما لیورپولی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی علیرضا جهانبخش رسما لیورپولی شد"، کلیک کنید.