سرمربی ایتالیا: والیبالیست های ایرانی اعتماد به نفس داشته باشند/ پرونده این بازی بسته شد

لیگ ملت های والیبال

سرمربی ایتالیا: والیبالیست های ایرانی اعتماد به نفس داشته باشند پرونده این بازی بسته شد

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا به بازیکنان ایران پیشنهاد کرد که وقتی بازی به پایان می رسد پرونده آن را در ذهن خود ببندند و به مسابقه بعدی فکر کنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، فردیناندو دی جورجی پس از پیروزی شاگردانش مقابل تیم ایران، افزود: بازی آسانی نبود. در ست اول همه چیز متعادل بود تا وقتی که به میانه ست رسیدیم. تیم ایران فشار زیادی در سرویس وارد کرد و ما هم در سرویس اشتباهاتی داشتیم. بعد از آن ایتالیا در سرویس و دفاع بهتر عمل کرد و خیلی خوب بودیم. این عملکرد باعث کسب امتیازات بیشتر در این موقعیت شد.

وی درباره مسابقه با کوبا حریف بعدی ایتالیا، گفت: بازی ژاپن و کوبا خیلی عالی بود. دو تیم از مکتب والیبال متفاوتی هستند. کوبا دارای فیزیک عالی و باور نکردنی است و ژاپن نه از نظر فیزیک بلکه بسیار تکنیکی هستند. ریتم عالی، دفاع عالی و تکنیک عالی دارند. خیلی خیلی خوبه که شاهد برگزاری چنین بازی هایی هستیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا درباره عملکرد بازیکنان تیم ایران گفت: پیشنهادم به والیبالیست های ایرانی این است که اعتماد به نفس داشته باشند. وقتی بازی به پایان می رسد پرونده آن را در ذهن خود ببندند و به آن دیگر فکر نکنند. به بازی بعدی و بهتر بازی کردن و پیشرفت کردن فکر کنند.

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در لیگ ملت ها سه بر صفر مغلوب ایتالیا شد و از ساعت 3:30 دقیقه روز یکشنبه ششم خرداد در سومین دیدار خود به مصاف کوبا می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی ایتالیا: والیبالیست های ایرانی اعتماد به نفس داشته باشند/ پرونده این بازی بسته شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی ایتالیا: والیبالیست های ایرانی اعتماد به نفس داشته باشند/ پرونده این بازی بسته شد"، کلیک کنید.